Bieg Husarii 2017 - Biegi Dzieci - Lista uczestników
2017.09.10 11:00

72 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Jakub Posłajko 2012 Warszawa
2 Xavier Szwarnowski 2009 Warszawa
3 Mikołaj Nowak 2008 Warszawa
4 Paweł Domański 2009 Piastów
5 Alex Miśkiewicz 2006 Warszawa
6 Stanisław Sabbo 2008 Warszawa
7 Barbara Tyczyńska 2012 Warszawa
8 Wojciech Tyczyński 2009 Warszawa
9 Szymon Niemczyk 2014 Warszawa
10 Patryk Niemczyk 2010 Warszawa
11 Konrad Kwaśnicki 2008 Warszawa
12 Karolina Urbańczyk 2008 Mamy ruszamy Warszawa
13 Alan Świostek 2012 Radom
14 Lena Płonka 2008 S.P.307 Warszawa
15 Emma Płonka 2008 S.P.307 Warszawa
16 Pola Spanier 2012 Warszawa
17 Basia Brusiło 2011 Mamy ruszamy Warszawa
18 Alicja Dabrowska 2011 Mamy ruszamy Warszawa
19 Aleksander Dąbrowski 2009 Mamy ruszamy Warszawa
20 Hanna Wilk 2012 Avocado Wellness Club Warszawa
21 Mateusz Wilk 2009 Avocado Wellness Club Warszawa
22 Natalia Praska 2012 Warszawa
23 Kaja Redkiewicz 2013 COR TEAM Warszawa
24 Kacper Redkiewicz 2009 COR TEAM Warszawa
25 Ewa Kowalczyk 2008 Kętrzyn
26 Dawid Krutow 2011 WPRunning Pruszków
27 Maria Trybuszkiewicz 2010 TRYBEK TEAM Warszawa
28 Zofia Trybuszkiewicz 2010 TRYBEK TEAM Warszawa
29 Dominik Macura 2011 Ząbki
30 Szymon Macura 2011 Ząbki
31 Antonina Widzyńska 2011 Warszawa
32 Leon Widzyński 2013 Warszawa
33 Adrian Krutow 2013 WPRunning Pruszków
34 Piotr Krzak 2011 Warszawa
35 Oliwia Krzak 2005 Warszawa
36 Sebastian Nocek 2011 Góra Kalwaria
37 Amelia Paprocka 2005 Warszawa
38 Michał Paprocki 2006 Warszawa
39 Piotr Cieślak 2013 Kozienice
40 Leonard Dudkowski 2012 RADO TRI TEAM/ PRZEDSZKOLE PIJARSKIE WARSZAWA Warszawa
41 Maja Dudkowska 2015 RADO TRI TEAM/ PRZEDSZKOLE PIJARSKIE WARSZAWA Warszawa
42 Tymoteusz Dudkowski 2010 RADO TRI TEAM/ SZKOŁA PIJARSKA W WARSZAWIE Warszawa
43 Agata Załęska 2010 Warszawa
44 Piotr Załęski 2012 Warszawa
45 Michał Birlet 2007 Rudniki
46 Franciszek Sałamacha 2012 Salamancha Runners Warszawa
47 Liwia Sierocińska 2011 Piaseczno
48 Helena Bartosik 2015 Warszawa
49 Aleksander Śladowski 1982 Avocado Wellness Club Warszawa
50 Stanisław Śladowski 2015 Avocado Wellness Club Warszawa
51 Julia Konca 2007 Ozarow Maz
52 Michał Konca 2007 Ożarów Mazowiecki
53 Wiktor Wójcik 2008 Holistix Team Warszawa
54 Antonina Kozerska 2011 Warszawa
55 Weronika Kozerska 2009 Warszawa
56 Karolina Hrycaj 2002 Warszawa
57 Adam Wiśniewski 2007 Warszawa
58 Piotr Wiśniewski 2009 Warszawa
59 Alwksander Szamburski 2015 Warszawa
60 Hubert Krajewski 2007 Kobyłka
61 Jakub Gogolewski 2007 Warszawa
62 Olek Rosinski 2013 Warszawa
63 Max Rosinski 2009 Warszawa
64 Piotr Czubaj 2005 AKL Ursynów Warszawa
65 Łucja Dąbrowska 2009 Podkowa Leśna
66 Tymon Rzewuski 2012 Spartan SGX Warsaw Warszawa
67 Aleksander Rzewuski 2014 Spartan SGX Warsaw Warszawa
68 Zosia Tym 2007 Warszawa
69 Piotr Karolczyk 2012 Częstochowa
70 Czarek Dabrowski 2010 307 nie tylko w wodzie Warszawa
71 Adam Dabrowski 2008 307 nie tylko w wodzie Warszawa
72 Pola Dabrowska 2004 307 nie tylko w wodzie Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć