Grand Prix Warszawy w Nordic Walking - Bieg Husarii - Lista uczestników
2017.09.10 11:45

83 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Robert Kornicki 1970 żbiki Pruszków
2 Aneta Kornicka 1974 żbiki Pruszków
3 Joanna Ćwikła 1978 Better fit Konstancin-Jeziorna
4 Aleksandra Nietrzebka 1991 Grupa NW Człapski Warszawa Międzyborów
5 Paweł Nietrzebka 1988 Grupa NW Człapski Warszawa Międzyborów
6 Agnieszka Ćwirko - Śladowska 1982 Avocado Wellness Club Warszawa
7 Małgorzata Wilczyńska 1977 Warszawa
8 Małgorzata Maroń 1962 Grupa NW Człapski Warszawa Warszawa
9 Anna Łuniewska 1963 Warszawa
10 Hanna Adamczyk 1965 Nałęczów
11 Zbigniew Wojciechowski 1964 Warszawa
12 Piotr Parys 1960 Grupa NW Człapski Warszawa Warszawa
13 Agnieszka Węglewska 1994 Dynamic Płock
14 Romuald Baranowski 1968 Dynamic Płock
15 Danuta Skubisz 1946 Warszawa
16 Danuta Jezierska 1959 Warszawa
17 Jan Jezierski 1957 Trucht Tarchomin Team Warszawa
18 Zdzisław Zarzycki 1958 Nowy Dwór Mazowiecki
19 Wiesław Suchodolski 1958 NW Człapski Ciechaów Ciechanów
20 Jan Kulczycki 1950 Gdańsk
21 Henryk Bartkowiak 1946 Nowa Iwiczna
22 Marek Skwarski 1965 Dynamic Płock
23 Mariola Tomaszewska 1968 Grupa NW Człapski Warszawa Warszawa
24 Paweł Krupa 1967 Dynamic Płock
25 Andrzej Waloryszak 1955 Radzymin
26 Krzysztof Maciejewski 1971 Rozbiegany Sulejówek Sulejówek
27 Tomasz Kościelny 1977 Warszawa
28 Anna Wilk 1974 PZU Soprt Team Warszawa
29 Maria Wilk 1950 Avocado Wellness Club Warszawa
30 Iwona Dziakiewicz 1966 Żyrardów
31 Adam Kulik 1960 NIEZRZESZONY Łukow
32 Sylwia Jasinska 1965 Warszawa
33 Wiesław Perlik 1954 TadMax Zielonka
34 Piotr Nowak 1964 NW Człapski Warszawa Warszawa
35 Agata Śrubarska 1965 NW Człapski Warszawa Warszawa
36 Elżbieta Gadomska 1962 Warszawa
37 Ryszard Gadomski 1955 Warszawa
38 Barbara Waloryszak 1954 Radzymin
39 Monika Matyszczak 1980 KENKO Warszawa
40 Janusz Grzebski 1974 RAJSPORT ACTIVE Zduńska Wola
41 Bogusław Lasocki 1949 Grupa NW Człapski Warszawa Warszawa
42 Lidia Siemaszko 1977 Grupa NW Człapski Warszawa Warszawa
43 Maria Czerniak 1951 Warszawa
44 Krystyna Paszek 1961 Rysie Razem Grodzisk Maz
45 Konrad Gorzkowski 1947 Warszawa
46 Michał Romanowicz 1977 Legionowo
47 Rajmund Grygorowicz 1944 Pasja Nordic Walking Warszawa
48 Ewa Perlik 1956 TadMax Zielonka
49 Hanna Pancek 1957 TadMax Bydgoszcz
50 Darek Walasiewicz 1968 Człapacze Jabłonna
51 Maria Lubieniecka 1947 NW Człapski Ciechanów Ciechanów
52 Ela Tomas 1970 Siedlce
53 Kamila Wągrowska 1974 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
54 Anna Woch 1973 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
55 Dominika Róźańska 1978 FORMA NA PIĄTKĘ NW Łask
56 Zofia Kaniecka 1954 Ciechanów
57 Agnieszka Stanicka 1982 Rysie Razem Feliksów
58 Dorota Olejniczak 1969 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
59 Justyna Zaborska 1984 Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA Piotrków Trybunalski
60 Małgorzata Gadzinowska 1954 Radom
61 Anna Pawłowska 1958 Radom
62 Elżbieta Obrębska 1959 NW Człapski Płońsk Płońsk
63 Joanna Kowalska 1981 Warszawa
64 Zbigniew Kaniak 1952 Grupa Nordic Walking Płońsk Płońsk
65 Helena Różańska 1939 NW Człapski Płońsk Płońsk
66 Dariusz Lipiec 1940 Lipiec Running Team Warszawa
67 Arkadiusz Szlaga 1977 PGB Poczta Polska Warszawa
68 Magdalena Owczarek 1968 Grupa NW Człapski Warszawa Międzyborów
69 Sylwia Rejmentowska 1975 Człapacze Warszawa-Wesoła
70 Katarzyna Kosecka 1966 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
71 Jakub Deląg 1998 Luki Team Siedlce Piotrków Trybunalski
72 Izabela Wągrowska 1970 Pabianice
73 Barbara Markiewicz 1936 Warszawa
74 Ewa Tomczak 1982 Ciechanów
75 Beata Gawinkowska 1970 Siedlce
76 Jolanta Antczak 1973 Warszawa
77 Marzena Kluczak 1973 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
78 Marcin Radomski 1976 Dynamic Płock
79 Paweł Felis 1969 Bobrowiec
80 Beata Felis 1968 Bobrowiec
81 Stanisław Felis 2002 Bobrowiec
82 Sergiusz Jarek 1973 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
83 Małgorzata Jarek 1970 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć