Bieg Husarii 2017 - Bieg Główny - Lista uczestników
2017.09.10 10:00

178 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Warszawa
2 Michał Sztylko 1979 Warszawa
3 Ania Siwek 1977 Warszawa
4 Marek Maluchnik 1973 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
5 Magdalena Zawadzka 1981 AKS Polonia Warszawa Warszawa
6 Teresa Trawińska 1962 Koliber Team Warszawa
7 Mirosława Smoczyk 1975 Warszawa
8 Jan Groszyk 1974 Ursynowskie Chomiki Warszawa
9 Jacek Bajorek 1975 IZBI.PL Wyszków
10 Monika Nowak 1973 Warszawa
11 Aleksandra Żebrowska 1991 Warszawa
12 Sylwia Radej 1981 Warszawa
13 Mieczysaw Domański 1982 EDC Runners Piastów
14 Roman Marek 1962 IPN Warszawa
15 Kinga Kucharska 1995 Warszawa
16 Marcin Mazurkiewicz 1980 Piaseczno
17 Karolina Grabowska 1972 STELLA TEAM Warszawa
18 Michał Cierniak 1974 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
19 Tomasz Grabowski 1970 Metro Warszawskie Warszawa
20 Franciszek Cierniak 2001 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
21 Marcin Troniarz 1975 Dzikie_Dziki Raszyn
22 Jan Krypa 1954 Fundacja LOTTO Warszawa
23 Michał Szczygieł 1991 Strzyżów
24 Bartosz Widzyński 1973 Parkrun Ursynów Warszawa
25 Dorota Wypych 1979 Warszawa
26 Michał Wypych 1978 Warszawa
27 Justyna Skubisz-Dąbrowska 1976 Warszawa
28 Paweł Dąbrowski 1973 Warszawa
29 Katarzyna Dabrowska 1978 Warszawa
30 Jan Jezierski 1957 Trucht Tarchomin Team Warszawa
31 Sławomir Stański 1961 Truck Schow Team Warszawa
32 Beata Kwiatkowska 1963 Warszawa
33 Marek Czajkowski 1976 Warszawa
34 Andrey Krasnapeutsau 1963 Warszawa
35 Mirosław Rzepka 1960 i-Sport Warszawa
36 Ewa Iwaniec 1979 Warszawa
37 Damian Bechta 1993 Biała Podlaska
38 Michał Pędzisz 1978 Warszawa
39 Rafał Jaśkiewicz 1986 Biała Podlaska
40 Mariusz Koperski 1976 Bóbr Tłuszcz Józefów
41 Mirka Węgrzynek 1977 Warszawa
42 Ula Kowalska 1979 Warszawa
43 Waldemar Prędki 1955 i-Sport Warszawa
44 Jerzy Babiński 1960 Nadarzyn
45 Kamila Trajnerowicz 1982 Warszawa
46 Daria Puchnarewicz 1975 Warszawa
47 Mariusz Padziński 1970 i-Sport Lublin
48 Izabela Zgłobicka 1987 Warszawa
49 Arkadiusz Butor 1976 12tri.pl Małkinia Górna
50 Michał Kwiatkowski 1988 Góra Kalwaria
51 Kacper Miszczak 1980 Carrefour Running Team Warszawa
52 Daniel Grążka 1978 IPN Warszawa
53 Paweł Troniarz 1979 Dzikie_Dziki Raszyn
54 Stanisław Nowak 1963 SMB SADYBA Warszawa
55 Mateusz Mateusiak 1980 Warszawa
56 Kamila Mateusiak 1984 Warszawa
57 Jolanta Cymborska 1981 NIKE+ RUN CLUB Warszawa
58 Paulina Bujno 1987 Warszawa
59 Marcin Sołtysiak Sołtysiak 1987 Piaseczno
60 Dominik Rudzki 1982 Obozybiegowe.pl Warszawa
61 Dorota Likowska 1984 Trucht Tarchomin Team Warszawa
62 Robert Adamiak 1969 Ciechanów Ciechanów
63 Arkadiusz Adamiak 1998 Ciechanów Ciechanów
64 Dariusz Korzeniowski 1977 Accelerating Poland Warszawa
65 Agnieszka Zawadka 1971 Blizna Jasińskiego
66 Edward Dela 1953 KB ERGO Warszawa
67 Leszek Grabowski 1964 Stare Babice Biegają Latchorzew
68 Dawid Piotr Brodowski 1979 ttkf promyk ciechanów Nosarzewo Borowe
69 Agnieszka Osytek 1974 Warszawa
70 Jacek Borkowski 1984 Warszawa
71 Andrzej Szerszeń 1971 Józefosław
72 Zbigniew Marzec 1985 DREAM RUN Piaseczno
73 Tamara Danielczyk 1989 Warszawa
74 Rafał Grzeszak 1972 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa
75 Magdalena Pelinko 1986 TEAM Biegaj pod okiem trenera Ząbki
76 Wojciech Więczkowski 1974 Husaria Race Team Warszawa
77 Maryna Chadas 1988 Browary UA Warszawa
78 Tomasz Przybysz 1992 Warszawa
79 Adam Tobolski 1996 NW Człapski Ciechanów Ciechanów
80 Emilia Tyczyńska 1978 Warszawa
81 Krystyna Paszek 1961 Rysie Razem Grodzisk Maz
82 Ewa Urbańczyk 1974 Mamy ruszamy Warszawa
83 Paweł Kamiński 1976 Warszawa
84 Bogdan Ślepowroński 1980 truck show team Warszawa
85 Przemyslaw Jasek 1990 Warszawa
86 Elzbieta Spanier 1969 Warszawa
87 Jarosław Dąbrowski 1978 Mamy ruszamy Warszawa
88 Edyta Michalska 1979 NIKE+ RUN CLUB Warszawa
89 Paulina Banachowska 1986 Biała Piska
90 Łukasz Cybulski 1985 Warszawa
91 Michał Spoczyński 1973 RK Athletics Warszawa
92 Jacek Nowocień 1959 GLKS Nadarzyn Podkowa Leśna
93 Aldona Kartowicz 1988 Warszawa
94 Piotr Żubiński 1974 Accelerating Poland Warszawa
95 Anna Krajewska-Horosz 1971 Lipiec Running Team Warszawa
96 Tomasz Lipiec 1971 Lipiec Running Team Warszawa
97 Paweł Turek 1972 Piaseczno
98 Agata Bruzi 1994 Fabianów
99 Christos Gousias 1980 Panathinaikos Warszawa
100 Michał Łodziński 1990 Piaseczno
101 Stanisław Siegieda 1945 Józefów
102 Adam Starzyński 1976 PRORUNNING PROMOTION Nieporęt
103 Paulina Bartosik 1990 Warszawa
104 Agnieszka Dobrzyńska 1980 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Truskaw
105 Zuzanna Adamska 2005 MKS Korona Wilanów Warszawa
106 Piotr Żmuda 1984 Radom
107 Ewa Paprocka 1973 Warszawa
108 Sebastian Zasępa 1979 ZabieganeDni Warszawa
109 Krzysztof Baryła 1977 Warszawa
110 Tomasz Balewski 1971 Warszawa
111 Karolina Zajączkowska 1984 Warszawa
112 Agnieszka Redkiewicz 1983 COR TEAM Warszawa
113 Beata Burczyńska 1975 Rossmann Warszawa
114 Jacek Kasica 1977 Warszawa
115 Lidia Skrzyniecka 1987 Wołomin
116 Agnieszka Cichosz-Bakalarz 1975 Łódź
117 Aleksandra Wawrzeniak 1974 Łódź
118 Joanna Kilkowska 1969 Warszawa
119 Inga Jarosz 1977 Warszawa
120 Patryk Piputa 1975 Warszawa
121 Małgorzata Niedziółka 1968 Truck Schow Team Warszawa
122 Adam Woźniak 1971 Warszawa
123 Rafał Buczyński 1978 bbl Warszawa
124 Marcin Barnat 1997 Marki
125 Maciej Antonowicz 1983 Kosewko
126 Katarzyna Podkowińska 1986 Odrzywół
127 Kamil Sołdacki 1990 Fenix Fight Club Warszawa
128 Marta Kittel 1978 Walendów
129 Rafał Kittel 1981 Walendów
130 Tomasz Blados 1983 Warszawiaky Konstancin - Jeziorna
131 Adam Gollnik 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
132 Maciej Królczyński 1980 Grodzisk Mazowiecki
133 Marek Słodowy 1982 Warszawa
134 Łukasz Wróbel 1979 Warszawa
135 Krzysztof Czerski 1961 Warszawa
136 Paweł Saruch 1987 Radom
137 Ireneusz Jakóbczyk 1984 Warszawa
138 Artur Szczepaniak 1978 Warszawa
139 Mariusz Dybizbański 1979 Gdynia
140 Karim Abu Nahia 1992 Nadaktywni Toruń Toruń
141 Dawid Leśniakiewicz 1991 Warszawa
142 Mariusz Konca 1972 Ożarów Mazowiecki
143 Aleksander Konca 2002 Ożarów Mazowiecki
144 Dawid Bajorek 1993 Katowice
145 Ignacy Gadzinowski 1950 Radom
146 Tomasz Pawłowski 1983 Radom
147 Marcin Bogucki 1986 KUŹNIA TRIATHLONU Warszawa
148 Diana Kalisz-Wiśniewska 1978 Warszawa
149 Justya Bzura 1991 Warszawa
150 Marek Chęciński 1979 Warszawa
151 Artur Ferens 1973 Kobyłka
152 Karolina Krajewska 2002 UKS Młodzik Warszawa Kobyłka
153 Krystyna Pawelec 1953 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Piastów
154 Ela Peret 1982 Warszawa
155 Artur Wiza 1971 Asseco Active Team Warszawa
156 Krzysztof Rosinski 1971 Warszawa
157 Hugo Wiza 2002 Asseco Active Team Warszawa
158 Arek Grzeszczak 1985 Wolne Żarty Ożarów Mazowiecki
159 Agata Rudnicka 1969 Warszawa
160 Józef Wizert 1953 Warszawa
161 Michał Gogolewski 1974 Warszawa
162 Jason Walsh 1977 Warsaw
163 Daria Gollnik 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
164 Grzegorz Barański 1978 Raiffeisen Polbank Warszawa
165 Patryk Matejak 1990 Pasek
166 Justyna Pasieczyńska 1982 Kobyłka
167 Tomasz Skrzypkowski 1957 Otwock
168 Marcin Tomczak 1980 Ciechanów
169 Katarzyna Wolniewicz 1970 FabrikaNordika Ruda Śląska
170 Aleksandra Okapiec 1981 AXA Running Team Warszawa
171 Joanna Tym 1976 Warszawa
172 Zbigniew Karolczyk 1984 Częstochowa
173 Hubert Długołęcki 1988 Rzekuń
174 Dariusz Stokowski 1988 Husaria Race Team Ciechanów
175 Jacek Dabrowski 1966 307 nie tylko w wodzie Warszawa
176 Anna Burmajster-Dabrowska 1971 307 nie tylko w wodzie Warszawa
177 Marcin Rąbalski 1985 Warszawa
178 Aneta Dolińska 1990 Sokołów Podlaski
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć