O nas

Jako firma działamy na polskim rynku od 2014 roku. Charakteryzuje nas niezawodność oraz wyjątkowa dbałość o jakość oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez sportowych, a w ramach funkcjonującej pod naszym szyldem grupy biegowej, wspieramy rozwój utalentowanych lekkoatletów.

W swojej ofercie mamy również usługę pomiaru czasu na zawodach sportowych. Korzystając z najwyższej klasy sprzętu pomiarowego, a także wprowadzając coraz to nowsze i bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne, jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego organizatora.  Pracując z nami nie musisz martwić się o sprawną obróbkę wyników! 

Warta odnotowania jest również aktywność na naszej stronie internetowej. Stronę co tydzień odwiedzają tysiące internautów, co bezpośrednio przekłada się na frekwencję obsługiwanych przez nas biegów. 

Swoją więdzą i doświadczeniem wspieramy jedne z najbardziej perspktywicznych wydarzeń sportowych w woj. Warmińsko - Mazurskim. Biegi w ramach Grand Prix Granicy Warmii i Mazur, czy też IPB Bieg Nocny na 5 km mają swój  jedyny i niepowtarzalny klimat oraz mogą służyć za wzór dla organizatorów wydarzeń sportowych. 

WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć